Turkey  Turkey

Railay Beach Resort & Spa - Krabi

Railay Beach Resort & Spa - Krabi: railay Sahilde Tayland 7 farklı tipte 130 oda ile maksimum konfor sağlamak ve Krabi eyalette bulunan kanat. Biz, çare bol bahçeler batı hindistancevizi ağaçları ve tropik hayvan bizim bungalovlar ve yürüyüş arasında yerleştirilmiş sizin kendinizi bulmak asla sağlamak için bol ile doğu Railay kadar uzanan set in a bizim tatil kalmak harika garanti eder güzel çevresi az . 
 
 
Çünkü biz tadilatları, the resort's oda ve suit tamamlamış bir eğlence dolu gün sonra dinlenmek için mükemmel yerlerdir. 3 suit ve bozulmamış deniz ve beyaz kum plaj gözden kaçırmak. Diğer oda kategorileri ve landscaped mükemmel bahçeleri arasında yer almaktadır.The attention to detail ve oda olarak sosyal kesinlikle kalma sırasında rahat bir deneyim sağlayacak. 
 
 
Her odanın tam Konuk klima, kahve / çay yapımcısı, saç kurutma makinesi kontrollü bulunuyor, kablolu televizyon, IDD telefon ve kişisel olarak-oda kasası. Mermer bir banyo ve duş ayrı özellikleri.

English Indonesia Israel Hungary Czech Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey China Korea Japan Thai